LMA Fluturasi minunati !!! 2011 (45)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

fetelor, Anastasiei i-a mai ramas putin vanat ochisorul. stiti ca v-am zis ca se lovise acum o luna jumate. dar inca se vede putin sub ochisor vanat. o sa ramana asa? sau se trece mai greu fiind zona mai sensibila?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

Neata!
Somleac m-am amuzat teribil la postarea cu mamele, martisoarele nu le-am vazut nu imi accepta parola pe picasa nu stiu de ce, orcum banuesc ca sunt frumoase.
MADA trist pt colegele tale eu nu as putea asa sa nu stau cu A, eu am noroc de program flexibil,o saptamana lucrez dim de la 8 la 14:30-15, iar o saptamana lucrez de la 13 la 20 seara, am timp sa ma joc cu A sa o scot afara nu as putea sa nu o vad o zi cred ca as boci!.
Roxy ma bucur ca a fost frumoasa petrecerea, poze ceva ati facut, eu sunt in pom nu am idee de ce o sa pregatesc, as face tortul dar sa vad cu timpul cum o sa stau, daca nu la cofetarie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryM85 spune:

ROXY o sa ii treaca si a mea a avut pe fata o zgarietura urata ma gandeam ca o sa ii ramana semn dar a trecut o dadeam cu crema de galbenele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Neata!

roxy, chiar ma gandeam ca nu ai intrat sa ne spui cum a fost. ma bcur ca e totul ok la voi Eu nu lucrez direct cu clientii dar este mult de munca, chiar muncesc nu frec mentosanele toata ziua, si nu am cum sa fac decat 2-3 pauze. frumoasa casuta Anastasiei. Acum a primit-o? Tortul arata delicios

somleac, ce-ai facut pana la urma aseara?

eu fug la mici cumparaturi, iar pe dupa-amiaza mergem cu copiii la prietenii nostrii.

sa aveti o duminica placuta! Va pup!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, e lovita rau?
roxy, sa-ti traiasca printesa! praji alea cu portocaliu erau cu dovleac
da mai roxy, si eu cat ma gandesc cat rabdam, dar a meritat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

miha imi mai arati te rog o data poza cu semineul?? si cat a costat?

delia, da, e sifonata in partea soferului ambele usi....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Yasmy, naspa, dar cascata aia n-are asigurare?
lasa ca azi mergi tu cu masina ta..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

fetele
LA multi ani de Dragobete!
Sa fiti iubite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina06st spune:

Da,da! Sa fim iubite!!!
Delia
Mada, imi pare bine ca nu e cazul de operatie
Yasmi, Miha, ce semineu? Nu-mi dati idei! Sau, hai, dati-mi!
Roxy, ma bucur pt tine, ca e totul ok la serviciu si pitica sta bine cu buni.

Fetelor, asa mi se face si mie un dor de mama... dar sa nu ne intristam de Dragobete

A! Roxy, cum e salata in straturi? Adica ce se pune? Fac si eu vreo 2 feluri, sa vad daca e la fel.

Miki, pitica ta asa a fost si cand era mica, parca... cuminte.
Si Ilinca e cuminte. Sta singurica in pat, se joaca, se rasuceste pe toate partile, se uita la tv... Luca nu statea mai mult de 3 minute. Trebuia sa fiu numai langa el. Daca si la toaleta il luam cu mine ca urla. De mancat, sau de spalat vase, doar cand era publicitate la tv . Dar acum si el s-a schimbat, e si mare...

Delia, Miha, fetitele voastre si cand erau mici erau asa active? Ma tot gandesc cum va fi Ilinca mai incolo...

Si inca ceva, fetelor, care mai faceti petrecerile copiilor acasa, de la ce ora chemati copiii? Ca la noi, cei pe care vreau sa ii chem, dorm la pranz. Deci sa vina cand se trezesc? Pe la 17? M-am gandit si la varianta sa chem copiii dimineata pe la 11, sa stea pana pe la 14, cand trebuie sa se culce... dar parca mai frumos ar fi dupa-amiaza...
Mada, tu cum ai facut, ca n-am retinut?
Miki, tu? Cum vei face?

Ma duc sa ma uit si eu la poze, poate mai am timp pana se trezesc piticii mei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut,

Miki pe www.filme-bune.net l-am gasit. M-am mirat si eu ca am dat de el.

Mada m-am dus sus in ideea ca-l trezesc pe omu si ne uitam in pat de pe laptop. Si l-am trezit... Filmul il vedem azi

Roxi ce bine a aratat tortul, yamii ce pofta mi-ai facut. Tu l-ai facut? E frumoasa casuta piticilor.

Yasmi tu cand pui pe picasa poze de la petrecere? O sa fac o poza sa iti pun ca cred ca ala era filmulet unde ai vazut tu semineul. A costat 7 000 lei, dar voua sigur nu va trebuie asa de mare.
Mergem la bazinul olimpic. Se organizeaza mai multi profi de sport si merg , finul nostru e printre ei si ne-a invitat . Oricum Presedintele nu stiu carui comitet din asta sportiv a facut pasiune pentru Matia si suntem cam peste tot invitati datorita lui.

Mergi la inceput