Strugurasi de Septembrie-Octombrie 2011 *11*

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns seidana spune:

Citat:
citat din mesajul lui camady

Neata.Sa aveti o saptamana frumoasa.

Mamici de fetite - cum le obisnuiti in par cu clamute, elastice...etc.Eva nu vrea sa-i pun in par nimic.Plange si da din cap sa i le dau jos.

mami de Eva Maria 24.08.2011 si Razvan Gabriel 07.07.2003




Elena sta f frumos .. chiar imi aduce agrafele, piaptanul sa ii prind parul...


ANDREEA T SUPER TARE ANDREIUTU.. cate cuvinte.....

LALI ce dulce e PAUL

MARYAN imi pare rau pt micuta bolnavioara.. eu am invatat sa ma calmez... prina utoeducare.. agitatia mea o agita si pe ea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Fetelor, cred ca am avut mare noroc cu bona. Pare super ok. Si Dani o place.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camady spune:

Bine ai revenit la noi, Sei.
Poti sa ne spui si pretul ptr la mare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Daca bona va fi in continuare cum a fost azi si se descurca si cu somnul lui Dani, o tinem pana la facultate!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Hello fetele!

SEI - SUUUUPEEERRRR! Pe 29 vom fi si noi. Tot la Mamaia. Am ratat oferta de early booking. Mi se pare prea mult acum. Pt un apartament.

Athosika - imi pare f rau ca nu veniti. Voi vb acolo sa anulez rezervarea.

Mihaela - bafta la noul job! Felicitari pt bona. Cum ati gasit.o?

Eu am concediu maine si luni, sper sa a odihnesc.

Fetelor felicitari pt reusitele voastre cu adormitul copilului in patutul propriu, mie mi se pare un vis! Am rezolva multe probleme cred eu daca am reusi sa o culcam la ea in pat.

Am gasit pe net pe unii care cresc pui de curte, maine imi aduc prima comanda, sunt curioasa daca vor fi ok. Voi ati cumparat asa vreodata?

Inez uneori sta sa ii prind bretonul, alteori isi smulge agrafa.

Mi.a zgariat bona o cratita cu intrerior ceramic, pe care abia mi.o cumparasem de Craciun.

Sa aveti o seara super. Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_i spune:

Nanna: Am apelat la o agentie pentru bona. I-adevarat ca nu am avut foarte multe optiuni bune dupa ce le-am vazut pe candidate. Dar cea pe care am ales-o e foarte ok.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanna_mika spune:

Poftiti la cafeluta, ceai, ce doriti!
Azi stau acasa dupa cum va spuneam, sper sa si fac ceea ce mi.am propus.

Mihaela - si noi tot prin agentie am gasit bona si suntem f multumiti.

Am o curiozitate: ati citit ceva despre indulcitorul xylitol? Se zice ca ari fi 100% natural. Poate Oana sau Lena stiu ceva despre?!

Sa aveti o zi fantastica!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluca050 spune:

Neata fetelor, prezenta si eu la cafea.

Nanna ce frumos ca stai acasa, sa te odihnesti, profita.

Nu merge nimeni si in august la mare la Mamaia? Ma oftic ca nu pot veni si eu in aceeasi perioada cu voi insa mai am o nunta la care trebuie sa mergem , apoi botezam....

Mihaela felicitari pentru bona, o sa fie bine.

Noi ieri am fost cu piciul la homeopat si ne-a dat niste granule pentru perioada de primavara pentru fortificare si pentru raceala si ceva de liniste. Imi fac sperante mari ca poate nu sa mai fie atat de agitat noaptea. A stat cuminte, s-a jucat pe acolo prin cabinet pana la momentul cand a vrut sa-l consulte si atunci au inceput urletele sa i-a mana. Se uita doctorul in ochii mei si ma tot intreba unde l-am dus de este atat de speriat? Insa de cand a facut injectii la 10 luni, acum cand vede pe cineva in halat alb ca se apropie cu stretoscopul de el e jale.

Astept cu nerabdare sa vina week-endulmai ales ca au anuntat caldura sa stam pe afara



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michella78 spune:

nanna, sa profiti de zilele libere!
raluca tinem pumnii sa aveti nopti mai linistite! si eu de-abia astept ziua de duminica, de fapt, de-abia astept caldura!
vinerea viitoare imi iau si eu liber ca o sa aiba teodora serbarea la pian. dar pana atunci ... azi trebuie sa muncesc!
lali unde e autostrazile de alta data?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Buna dimineata !

Michella, Lali si-a gasit de munca ,si a fost ocupata cu acomodarea in ultima saptamana !

Eu sunt la aparat,nu scrie nimeni in locul meu ... Sa incep cu inceputul. Luni am fost la un interviu si de marti seara am inceput "acomodarea"urmand ca miercuri noaptea sa fie prima mea tura. Scriu mai multe dupa ce incep sa ma obisnuiesc cu programul,colegele,treaba "mea"... Si culmea,azi,dupa ce am fost sa semnez noul contract, am sus[endat concediul de crestere a copilului si pregatesc actele pentru |cupliment" sau cum se cheama,ptr ca voi primi 500 ron pana in august cand implineste Teodora doi ani, mi-a spus o prietena ca se fac angajari la ea la munca, si e cam acelasi prigram,dar bani mai multi,si mai aproape de casa. Acum asta este , merg unde am semnat deja contractul.

Revin...

Mergi la inceput