Mamici si copii din Arges (4)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralu80 spune:

Anca, au inceput inscrierile la sc.4. Trimite-mi pe PM adresa ta de email ca sa-ti dau formularele.

Raluca mami de Riana(2 iulie 2006) si Erica(3 septembrie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Ralu trimis pm.
Mie mi-e groza, deoarece Erica are numai jucarii in cap

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

offffffffff, eu tot nehotarata sunt in ce priveste scoala, unde anume sa il inscriu... as fi optat pt sc gen 3 sau 9. sau chiar 14 unde am invatat eu. cum ma hotarasc in privinta uneia sau alteia apar alte elemente pe care nu le-am luat in considerare si ma razgandesc. spre ex faza cu aglomeratia de pe autobuz. dimin l-am duce noi, insa la pranz clar ca veni cu bunica acasa pe autobuz, si nu mi-ar placea absolut deloc sa se inghesoaie pe autobuz de la o varsta asa frageda!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Sa vezi ce vin si virusii pe autobuz.
Eu sunt cu 11 sau 4.
11 acum e un pic cam departe, da parca nu pot renunta la ea

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

mai fetelor, imi ard piciorusele de o plimbare ceva de speriat!!!! as pleca intr-un weekend undeva la munte, doar eu si sotul, fara pitici, sa ma relaxez, sa ma uit la tv, sa ma plimb, sa nu mai spal/gatesc/fac curatenie, sa nu ma bata nimeni, dar absolut nimeni la cap...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Mirela ar fi super. Vezi pe zumzi ca ochisem eu o oferta, da nu stiu daca mai e valabila. Eu nu am cu cine lasa pitica ca as pleca si la tara vreo 2 zile.

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Salutare
facut azi prima injectie in genuchi. La mine in cap ploua azi si pana diseara...
Ralu multumesc mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

anca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Neata.
Mirela plecati pe undeva pana la urma? Marius ce zice?
Copiii ce fac?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela0521 spune:

anca week asta nu se poate pt ca trebuie sa mergem la un motz la un verisor. vom merge si cu piticii, bineinteles. poate week viitor munte, cine stie...
copii sunt la gradi, f putin muciosi, dar vad ca ma ia si pe mine, am inceput sa trag de nas de aseara.
am avut sedinta la beki ieri. in sfarsit se vor cumpara saltele noi, dar nu pt toti copii. din 32-35 de parinti doar 22 am dat banii. serbarea va fi in ultima saptamana din dec pana in craciun (19-23 dec) si se vor da cadouri in partea gradinitei ca si anul trecut.
in rest coloram de zor :))))))))))) rebeca din priprie initiativa face zilnic cate 3-5 planse, rares abia face 2 dupa multe insistente din partea noastra. cam atat.
voi ce mai faceti? geroge tot in somaj? apartamentul este gata?
raluca, sorana, maya, voi nu ne mai povestiti nimic?
de fetele noi venite, danutza si bilutza, nu se mai aude nimic? le-am inscris pe listutza si au plecat asa de repede??? de fetele vechi (carla, tanima, lavinia, dariana, lavyada, alexuta etc) ce sa mai zic ca nu am mai dat pe la topic de secole...

Mergi la inceput