Aradence DC (172)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

La multi ani, Moni! Subscriu si eu la spusele Adei, si iti doresc sa ai o zi minunata alaturi de copiii tai, de familia ta si toti cei dragi tie!

Mama Marei si a Dorei


www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Moni iti doresc in primul rand sa fii sanatoasa ca fericirea ti-o mai randui tu.

Fetelor n-ati vorbit nici care cu Moni? Ce-a facut la Timisoara? eu n-am mai sunat-o ca se plangea ca nu apuca sa se odihneasca ca suna telefonul intr-una.

Eu sunt la lucru, ca altfel nu pupam intrare pe net.

Anca nu te-am intrebat la intalnire daca mai calaresti.

Daria- 29.01.1999;Alex - 07.02.2003;Matia - 31.10.2006;Victor -28.03.2008 Ilinca- 18.04.2011

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Moni! Multa sanatate iti doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

Moni, la multi ani cu muuuuulta sanatate si din partea mea!
Miha, mai calaresc cand apuc, numai ca e greu cu bugetul asta restrans momentan. Acuma ma gandesc ca mai bine nu dau banii aici pe cate o ora si ii tin sa merg in vara asta in Tg. Mures la o prietena care face de performanta si sa calaresc acolo in voie, cu ea. Antrenorul de la Zadareni si-a facut scoala la Iratos, cica vrea sa faca si manej acoperit, klumea. N-am fost inca acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

La multi ani, Moni! Iti doresc din suflet multa sanatate! Sa ai o zi minunata!



www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

La multi ani Moni!!!
Sa iti dea Dumnezeu multa sanatate si putere sa treci peste toate incercarile, si multa fericirea alaturi de cei dragi tie!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cios.laura spune:

La multi ani!iti doresc o zi minunata plina de bucurii ,multa sanatate si putere sa treci cu bine peste toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Moni si din partea mea un La multi ani !,sanatate si putere sa mergi mai departe!


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

La multi ani, Moni si multa, multa sanatate!
Imi pare rau ca nu am ajuns la intalnire , dar eram foarte obosita...
In weekend am fost la Casoaia, de sambata pana duminica, am dormit in cort...
Saptamana cealalta a murit bunicul meu, avea aproape 90 de ani...

Cristina si gemenele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Cu intarzaiere... La multi ani cu sanatate, Moni!
Noi am fost plecati, ieri am avut nunta la Oradea, am ajuns azi noapte la 3 acasa, la 4 m-am culcat.
Pruncii au ramasa la ai mei pana sambata.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput