Aradence DC (173) - Alaturi de Moni!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Fetelor nu mai stiti nimic de Moni???



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Nu mai stiu nici eu nimic despre Moni.
Am citit la Umanitare ca a sunat Denisam pe 3 telefoane si nu raspunde nimeni (nici Ghita, nici Cristi, fratele lui Moni).
Eu l-am sunat pe Ghita si nu raspunde, pe-a lui Moni nu are rost sa sun.
Poate daca ar suna Miha i-a raspunde ca-i stie numarul.

Edit: Carmen, ti-am trimis un PM.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut, am ajuns cu bine,
aici e superb, vila jenant de aproape de plaja, plaja foarte lata si oameni ultra putini pe plaja. Ilinca e in extaz, se baga in mare fara nici un stres, o intoare valul, n-are nici o treaba.

Cu fratele lui Moni am vorbit eu ieri. Nu e bine deloc. Nu stiu s-a creat asa o situatie. Am impresia ca se simt presati de fetele astea de pe forum,prietenele ei de dincolo cu internarea. Sincer nu mai imi vine nici mie sa ma bag sa zic nimic.

Mie imi este foarte clar ca pentru Moni a inceput drumul catre viata de dincolo. Eu una nu stiu ce s-ar putea face intr-un spital pentru ea mai bine decat acasa cu ai ei, in patul ei, la baia ei ca sa zic asa. Parerea mea este ca ea acum are nevoie doar de multa liniste, blandete si rugaciune.

A inceput sa aiba dureri destul de mari la un picior, e destul de greu ca cere atentie non stop si familia incepe sa se resimta. Cristi a promis ca va merge la doctorita oncoloaga dupa reteta pentru calmante.

O sa-l sun maine pe Cristi.

Va pupacesc.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, mersi pentru vestile despre Moni. Chiar nu mai stiam nimic.
Offff!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Fetelor, scuze ca dau buzna peste voi...vroiam sa vad daca mai stiti ceva depsre Monica...tot ce am incercat si incercam noi sa facem este sa ne rugam pentru ea...daca credeti ca facem rau cuiva...imi pare rau si eu ma retrag...

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Flavia, nu faceti rau nimanui ca va rugati pentru Moni, si noi ne rugam. Rugati-va in continuare ca are nevoie de rugaciune mai mult ca orice.
Din pacate, ea nu-i bine deloc, vezi ce a scris Miha mai sus.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinamoro

Flavia, nu faceti rau nimanui ca va rugati pentru Moni, si noi ne rugam. Rugati-va in continuare ca are nevoie de rugaciune mai mult ca orice.
Din pacate, ea nu-i bine deloc, vezi ce a scris Miha mai sus.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!


am vazut si sunt foarte trista ...sper doar ca nimeni sa nu fie deranjat de tot ce incercam noi sa facem pentru ea...
sincer, nu cred ca cineva poate sa spuna cate zile avem pe pamant si cred ca trebuie sa luptam alaturi de ea pana in ultima clipa...eu asta simt acum...daca aveti alte informatii de la familie ca am deranja cu ceva va rog sa scrieti.

are mama 2 baieti : ANTONIO MIHAI (29.05.2004) si ALEXIAN GABRIEL (07.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Stai linistita Flavia ca nu deranjati pe nimeni.
Speram si noi intr-o minune si suntem alaturi de Moni.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Doamne sunt incremenita...offffff ce rau imi pare de Moni! Dumnezeu sa-i aline sufletul si sa-i dea putere! stiu ca e foarte greu acum

Flavia, nu deranjati pe nimeni daca va rugati...va rugam sa va rugati in continuare pentru Moni!

Alaltaieri s-au facut 3 ani de cand s-a dus cumnatelul meu drag

Moni,





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns G_I_O spune:

Of doamne!!!


Monica70 are nevoie de noi

Mergi la inceput