Aradence DC (173) - Alaturi de Moni!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Ada, balaceala placuta!

Miha, drum bun sa aveti si cat mai multa odihna in concediu!

Ma dor ochii in cap!


Edit, ca am scris prostii :)) Tot din cauza ochilor.


Mama Marei si a Dorei


Moni si familia ei au nevoie de noi !!!





www.facebook.com/media/set/?set=a.108185485984290.8158.100003785175018&type=3" target="_blank"> TUTU-uri Handmade


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Aliclara ce faci, ai adormit? Pai si eu cafea de unde iau?

Na bine hai ca dau eu

Sunt pe ultima suta de metri cu pregatirile. Azi noapte m-am culcat la 2 si m-am trezit dimineata la 5 ca am constatat ca n-au copiii mancare pe azi.

Bagajele sunt gata, mai am doar cumparaturile pentru drum si ce o mai ramas , o lista destul de lunga, si sa pregatim casa, asta inseamna bagate toate inauntru de pe terasa, de prin curte........

Si de la lucru mare minune daca plec azi la 4

Va , mai intru de acolo ca este la vila net.

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, spor la facut bagaje.
Va urez drum bun si vacanta placuta!


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

s-a asternut linistea peste noi? offfff cat de tare ma doare sufletul pentru Moni Am vorbit cu Miha si de atunci nu prea sunt buna de ceva
Moni, sa-ti dea Dumnezeu toata puterea din lume sa-ti revi!

Miha, dupa cum ti-am spus la telefon, concediu placut sa aveti





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea Licuriciului iubit!

Claudia si Raul-Andrei


Alaturi de Monica70

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana11 spune:

Miha concediu placut sa aveti!

Ada sa ai si tu vreme buna si concediu placut!

pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliclara spune:

Buna de dimineata!
Las pentru toata lumea. Sau ceai, sau limonada...fiecare ce-si doreste.
Ieri am lipsit pe motiv de deprimare si nu vreau sa transmit starea mea.
Azi am interviu, iara voi astepta sa fiu sunata.
Una peste alta, copilul nu vrea sa vina aici la scoala. Vrea sa ramana la bunicii mei. O alta dilema .
Ma bucur de racoare si ma apuc sa calc. Poate dupa amiaza ma plimb prin oras, sa-mi mai pun ordine in ganduri.
everyone!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Melania 14 spune:

Salutare fetelor,

Aliclara bine ai venit!

Miha ,am si bagat un ochi la Kusadasi.Distractie sa aveti.Cu o singura masina ati mers?! sau cu avionul?!
Ada distractie la mare si vreme buna!
Alina ce peripetii ati avut in concediu?poate ca ai povestit deja.Faine pozele si copiii ,vorba Adei,mari.
Flavia ce muncesti in concediu?

Noi am fost la mare ,unde a fost si Moni,draga de ea.Copiilor le-a placut foarte mult,noua nu chiar asa de mult .Ne-am dus pe Transfagarasan ,la Balea era o mizerie crunta(nu erau cosuri de gunoi,WC-urile mobile erau pline ochi,sticle aruncate pe jos) ma mir ca mai vin strainii .La intoarcere pe la Bran,acolo e super.Avem o tara minunata ,pacat ca nu stim sa profitam de ea.

Moni sa-ti bei doctoriile si sa te faci bine,ai inteles?Ne gandim la tine tot timpul si asteptam vesti bune .


Carmen cu Melania Ioana(14.01.2005) si Serban Andrei(11.06 2008)







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Somleac spune:

Salut, am ajuns la hotelul unde facem popas. Am facut 1200 km. A fost ok drumul, copii nesperat de cuminti, in afara de Ilinca care a urlat dimineta 2 ore intr-una, n-am avut alte probleme. A ba da si cozile de la vama.

Uffff si eu tot drumul m-am gandit la Moni.

Carmen cu masina , ca inca n-am castigat la loto

Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Miha, drum bun in continuare. Te asteptam sa ne scrii de acolo.
Mi-am amintit acum ca puteam sa-ti dau dvd-ul de masina pt. prunci (avem din ala cu doua monitoare)...sau ai?
Noi nici n-am stiut ca avem prunci in masina, s-au uitat non-stop la desene, le-am invatat si noi pe de rost unele.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze


Moni(Monica70) are nevoie de noi! Haideti sa-i fim alaturi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Salutare de la mare! E naspa azi ca e innorat. :( Stam la terasa la noi la vila si ne relaxam. De dimineata ne-am plimbat prin statiune. Ieri am facut plaja la Mamaia. Tot Mamaia ramane preferata mea de la marea noastra. La Costinesti e urat. Doar piscina de la vila e faina.
De Moni nu stim nimic? :( Mi-e gandul la ea.
Multumim de urari, mai avem maine si luni plecam spre casa.
Miha, concediu placut si relaxant sa aveti.

Alaturi de Monica70

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici drag

Bazar umanitar DC

Mergi la inceput