Constanta la apel! (69)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianamaria spune:

Roxana, Narcisa - LA MULTI ANI, sa va traiasca baietii si sa va bucurati de ei!

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Sa traiti cu numele, Patrick de Roxa si Patrick de Narcisa!
Jone, spor la treaba voua si distractie maxima Alexandrei!
Alina, unde este salonul tau exact? Ca as face si eu o vizita sa imi aranjez look-ul...

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

vai de mine sa uit de tizul Narcisei! ooof ce neuron varza! Narcisa la multi ani pentru Patrick!
Oana eu l-am ales, e un nume care imi place mult. St Patrick este patronul Irlandei (cum e Sf Andrei ptr Romania). e ceva cu faptul ca i-a ajutat sa scape de....nu mai stiu ce! (scuze, neuronu face fitze din nou). se organizeaza parade cu muzica irlandeza si muuulta bere Guiness

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

buna dimineata!
Happy St Patrick's Day!Roxana ,Narcisa multe bucurii sipentru frumosi.
Lulu ma faci sa..In alta ordine de idei merit si eu din cand in cand o schimbare nu?ma bucur ca iti este de folos cartea.
Oana sa-ti raspund la intrebare ca nu am mai reusit.Predau discipline tehnice.Deocamdata cam rar ca asta e situatia.
Mariuca a inceput la gradi sa faca litere unind puncte.E foarte incantata si-mi spune de cateva zile ca ea nu mai vrea la gradi vrea la scoala.Azi merg la sedinta cu parintii.
Jone am si eu niste poze cu mariuca in care o strangeau pantofiipupici alexandrei
Din am primit numai vesti bune!
pupici si o zi placuta!


www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela2004 spune:


Buna fetelor...imi pare rau ca nu am mai scris demult pe aici, dar eu nu prea am avut cu ce ma lauda..Sotul meu fiind plecat in voiaj, activitatile mele se rezuma doar la a pleca la servici si a ajunge inapoi acasa..si nimic altceva. Dar sa nu credeti ca nu v-am citit...si am zis de multe ori sa va mai si scriu, dar ma luam cu altceva si uitam.. Imi pare rau..
Vreau sa felicit si eu doi copii a caror onomastica o sarbatoresc azi, de Sf. Patrick si multi si pentru mamicile lor...
Si Roxanaz am si eu o rugaminte..acum am observat ca in lista eu sunt cu numele Isabela, iar pe mine ma cheama Ionela.. Se poate sa ma schimbi din lista? inca o data..si petrecere frumoasa la copii vostrii..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

ela 2004, schimbat sa traiti! greseala de tipar
sper sa vina jumatatea mai repede....si sa va apucati de treaba cu spor!
multumim mult de urari! tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna ziua!
Cristina, deci Mariuca vrea direct la scoala?...zi-i sa nu se grabeasca, e mai frumos la gradi...mai incolo nu mai e la fel de frumos (zic unii)...si cum te-ai aranjat? Te-ai tuns? ..poze?
Roxa, ti-ai luat pantofi?
Ela, bine ai revenit! Ti-am raspuns si la subiectul cu "Namolul"...si sa stii ca nu pari puerila cu problemele tale, cum spuneai acolo...aici discutam orice, nu doar despre copii, de la ...pantofi...la tunsori...crese...carti...bere
Tatiana, se poate spune cat costa pe luna la Big Ben si unde au sediul?

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Buna seara dragelor!
LA MULTI ANI, PATRICK AL ROXANEI SI PATRIC AL NARCISEI!SA CRESTETI MARI, SANATOSI SI NOROCOSI!
Tatiana, ma bucur ca Bibi si Bia sunt <colege> de cresa..Sa vezi schimburi de ..experiente...Mada... Intrati in grupul nostru???? Vreau si eu modificarile ortografice noi.....hmmmm... ce bulibaseala o sa fie....


Si eu sunt racita de o saptamana, adica noi toate fetele....ducem raceala pe picioare dar facem un cor pe trei voci... la tuse ...
Jone-scumpica tare Alex...la fel face si Bibi cu pantofii si cizmele mele, unde mai pui ca merge chiar bine in ele....

Pupici si un we minunat!


Pozele noastre !

Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

acu am vazut la CNN parada in NY C si mi-am amintit ca e St Patrick....

asa ca, sa traiesti cu numele iepuras cu ochi albastri, multa sanatate si sa umpli de bucurie vietile parintilor tai!!!

si repetam urarile ptr Patrick al Narcisei! multa sanatate si sa fii cuminte !

Patrick-i (nah ce plural mi-a iesit...) sa cresteti mari si sanatosi si norocosi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

happy sf patrick!si multa sanatate si noroc in viata lui patrick al roxana si ptr patrick al narcisei.
multi multi trifoi cu 4 foi!pupici!

azi am fost fete cuminti si am ramas in cta (nu pot sa zic acasa ca acum casa noastra e la eforie)
am inceput sa strangem bagajul.
maine sper sa ma mobilizez mai bine ca aacum mi-a adus sorelina mea si 10 buc de saci.
vai mie cate carti am!nu mi se pareau asha multe.
o sa ne mutam momentan la soacra mea si sper cat mai repede in casa noastra.

pupici

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput