Constanta la apel! (69)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ege spune:

salutare!!
maine merg la babyexpo cu ege.a mai fost cineva de pe aici?merita efortul?ce preturi sunt?
luni vreau sa ma duc sa-i fac gauri lui ege.o sa-i fac cu pistolul.
m-am hotarat.
roxa ai idee daca se gaseste vaccin infanrix hexa??la cat??
mersi

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa spune:

buna seara,
Fetelor va multumim din suflet pt. urari!
Roxana, sa va traiasca Patrick cu numele, sa creasca mare, sanatos cu muuult noroc in viata si sa va aduca numai bucurii!
Ege, drum bun la BabyExpo, am vazut si eu citeva secvente la stiri in seara asta, mama ce preturiiii, duble fata de ce se gaseste pe aici si cica erau la oferta???? Nu stiu daca chiar merita efortul!
Oana, ca tot intrebai de nume, cum l-am ales, eu am aasa o preferinta pt. povestile irlandeze cu vrajitoare, stiam ca numele are aceasta provenienta, desi am avut mai multe nume la care nu ne hotaram si altcineva din anturaj cind eram insarcinata tot ii vorbea cu numele de Patrick cind juca fotbal la mine in burtica si Patrick i-a ramas numele!
Tania, multa sanatate la toate trei si sa va reveniti cit mai repede!!!
pupici
narcisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Tania, nu stim inca, sa vedem...m-ar incanta oarecum ideea, ca si ei ii plac copilasii...dar nu stiu inca pret/luna, locatie...si sunt sigura ca si ei i-ar placea...
In privinta ortografiei, nici eu nu am reusit inca sa pun mana pe DOOM, care se gaseste deja (am inteles ca e mai ieftin la tarabe, cam 500.000 lei)...poate luna urmatoare. iar modificarile din gramatica se vor regasi in Gramatica Academiei, numai ca nu au aparut decat cateva volume, care s-au vandut imediat...iar asta cred ca "bate" spre vreo 2 milioane
Jone, spor la impachetat! Venim sa te ajutam?

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani, multa fericire si sanatate celor doi Patrick din trupa noastra!





Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna!
La multi ani sarbatoritilor zilei de ieri, Patrick, sa fie sanatosi, frumosi, voiosi. pentru ei si parinti.
Narcisa, Roxana cum ati petrecut aseara? Cu irish beer sau suc de fructe?
Jone spor la treaba, mai ai putin si gata vei sta in casuta ta. Alexandrei, ai grija sa nu o stranga papucii vostri.
Ege distractie placuta la cumparaturi si curaj pentru luni.
pentru fetitele cuminti ce merg la cresa.
Multa sanatate Tania & co.

D-rei mele i s-a urat in casa, mititica, cand vede ca pleaca cineva este prima la usa, daca ar putea s-ar baga in buzunarele noastre numai sa iasa afara .

Week-end placut!

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:


LA MULTI ANI !!!!! baietei scumpi si frumosi.Sa cresteti mari sa omoratzi inimi ,sa fitzi inconjurati de dragoste si sa aveti o viatza frumoasa.pentru parintzi.

Roxana, imi pare rau ca dupa felicitari apelez la tine, dar am mare nevoie de codeina pentru tuse. Am o tuse seaca de vreo 3 saptamani.Cand am fost la doc mi-a dat antibiotic, cephalexina, si sa fac un exudat, dar ptr ca era vineri si eu ma simteam rau nu am mai asteptat pana luni cand puteam sa fac ex si am luat antibioticul asa ca a trebuit sa aman exudatul.Tusea nu mi-a trecut cu tot tusinul pe care l-am luat din proprie initiativa si la farmacie nu-mi da codeinul ca este dopant.Ma poti ajuta?


Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna ziua!
Ce liniste pe aici, ati fugit afara...la mare, la soare
Week-end placut!

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ege spune:

salutare
am venit si noi din capitala dupa ce am facut ceva cumparaturi si....o poza cu andreea escva
preturile sunt asa si asa....unele sunt la fel,unele mai ieftine
ege a dormit la dus si la intors a fost cam maraita
sunt obosita mai vb
pup

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

eu am calculatorul mort!
asta e cireasa de pe tort!
partea cea mai buna e ca hardul e intact.
si acum atarna balanta deasupra capului meu:
sa imi placa de baza?sau faianta in baie?
grea decizie!

va pupik

jo si alexandra

***************
"soarele va rasari si maine!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

jone mai bine un laptop
Camelia are dreptate Elena.cat le-am oferi noi in casa tot mai bine e afara la copii.
Fiquelle cred ca mariuca cand spune scoala se refera la grupa urmatoare.Ea e acum la nursery.La sedinta cu parintii piticii ne-au facut o demonstratie cu ce au invatat din ianuarie pana acum.Foarte simpatici au fost.Mariuca are A la jump,walk,balancesi la alte competente dar asta ne-a distrat teribil.Si inca ceva care ne-a placut "are grija de toti si de toate".Cu alte cuvinte foarte grijulie.
adinutza ce mai faceti voi?
va pup si o duminica placuta!

www.babiesonline.com/babies/m/mariateodorag/" target="_blank">
patatina mea

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40902" target="_blank">File din povestea Mariucai





Mergi la inceput