Racusori, la apel! (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

aici prezenta,
nu v-am uitat fetelor, dar am fost foarte ocupata si obosita.
Acu daca am semnat condica scap poate de pedeapsa!!!!!!!!
july,,ai putut inota atat??? wow, eu dupa 1/2 bazin cred ca mi-as da plamanii afara.Pacat ca nu merg sa fac miscare, ca sint o fiinta comoda (asta se trage si de la servici).
cookie,sa-ti traiasca fetita, e dulce si mai ales are niste ochi superbi........ Cu asemenea ochi cred ca v-a face ravagii cand v-a fi mare.
cookie, lasa tu vocea lui Iosub, importanta e ...mana.
Mirela,spor la munca azi. Se zice ca daca visezi asa ceva inseamna ca in curand se intampla.
Stiti ca v-am spus ca imi fac un tratament cu ulei de masline +miere!!!! ca sa arat ca Ileana Cosanzeana??? Eh, mi-am facut 5 zile la rand si ....cred ca am facut alergie pe fata. ha, ha. Nu se prea vede, dar se simte. Am exagerat. Acu nu ma mai dau cu nimic ca sa-mi treaca. Deci nu m-am transformat in Ileana ci in Muma padurii.
Menna, draguto ce faci acolo? esti tare ocupata?
te asteptam cu vesti.
Cele 2 M&M.....daca va intalniti,distractie
placuta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Neata fetele!
In sfarsit am reusit sa dorm! Desi, fie vorba intre noi, nu m-am imbatat aseara! Am fost la un restaurant grecesc si am papat souvlaki de porc. MMMMMMMMMMMM ce bun! Frumusel restaurantul da erau si patronii cred, ca mi-ai tiuit urechile de cata greaca am auzit si cat de tare si mult puteau vorbi.
Mona, sa stii ca nici eu nu credeam ca mai rezist la o lungime! La aproapte 2 pachete de tigari pe zi eram sigura ca nu reusesc. Da uite ca se poate!Si fiindca vorbim de fumat
Stiti care e deosebirea intre un mort fumator si unul nefumator?
Mortul nefumator e mai sanatos!
Mire stii ca ma laudam ca l-a mine a inceput week-endul? Si tu care munceai si azi! Cred ca mi-ai zis ceva de dulce ca m-au chemat si azi la munca. Si am anulat piscina pe azi! Oricum, distractie placuta cele doua M. Si cand papi ciorba de burta gandeste-te si la mine!Si la sotul meu, la finii mei si toata familia mea!
Hai va pup si sa aveti o zi cat se poate de buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

de la munca..of corse
am vb aseara cu Menna. a ramas k ne vedem azi. dar din ce inteleg eu..ea nu prea are f mult timp.
july...apai na..sa mai lucrezi si tu sambata (glumesc)
menna, cam scumpa la vedere doamna. la cat esti de obosita..tu mai vroiai si=o buca-n plus
azi tre sa ajung acasa si sa si abia apoi cu Menna
va pupacesc si ne auzim

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

am trecut sa va vad, sa va salut si ma apuc de treaba (la calc).
Menna, am facut tortul si a iesit suuuper. Maine am invitati si am sa le-o servesc o felie de tort.
Pacat ca n-am aparat, dar seamana cu ce a facut menna.
july, mai fumezi????
Vb. later, ca acu tre sa fac un peste si ptr. ca am dormit dupa-masa, .........ne vom revedea cu siguranta la noapte.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Da Mona, mai fumez, ca turcul!
Pana la urma la servci nu am stat prea mult asa ca am ajuns din nou la bazin! Yesssssssssssssss! M-am balacit ca o adevarata racoaica. Ma dor toti muschiuletii mei proprii si personali! Dar a fost super! Ca sa nu mai spun ca nu am uitat feonul dar am uitat un pieptan! Aratam ca zuzele nebunele dar nu conta! Asa cum aratam am fost sa papam in oras. Am papat ca scrofita niste papanasi uriasi! Da buniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
Una peste alta, la mine a fost o zi frumoasa
Va pup si ne auzim maine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

buna seara
misun pe aici..moarta de oboseala. nu zic k am avut o zi urata..k n-a fost asa..poate doar obositoare. am fost la Baby Expo, am stat ceva timp cu Menna care e zapacita cum o vedeti si aici si apoi am fost cu prietena cu care m-am dus la expo sa papam in oras .. asta dupa ce am facut turul unui magazin de simteam k ma lasa picioarele..k io inteligenta..m-am incaltat cu troace
si apoi..acasa..unde nici n-am intrat bine pe usa si a sunat vecina k m-a vazut k am venit..sa mananc tort.
cam asa a fost ziua mea.
sunt atat de obosita k nici nu mai pot fuma. va pupacesc si ne auzim cand m-oi trezi
nite nite all..

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

am spus ca ne revedem la noapte, dar se pare ca e dimineata.
De la 1 nu dorm, ca omu meu a facut o criza de fiere de a trebuit sa chem salvarea care acu a plecat. Rezultatul= cutit.
Mirela,, am vizionat pozele. Ce sa mai spun ...sinteti 2M&M, tare dragute. Banuiesc ca a fost o galagie asurzitoare acolo cu atatia copii.
Fetelor, va doresc o duminica cat mai placuta. Stiu ca la ora asta dormiti asa ca pe dimineata o sa fiu PRIMA care face invitatia la cafea. Am frisca, ptr. amatoare.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

INCA NU V-ATI TREZIT!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Eu sint tot AICI si va astept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

'Neata!
Monagan, saru-mana de ...da eu sar peste frisca(desi imi place...mmmmm!)

Vine vremea frumoasa, asa ca ieri ne-am plimbarit cu copilul din dotare...probabil ca si azi o sa facem la fel...

Menna, Mirela...ce misto ca v-ati intalnit...vreau si io...!

July...pe unde-i restaurantul ala grecesc...e cumva ala de pe Strada Portului? Ca mi-a facut cineva o reclama negativa...da' mai bine vad cu ochii mei!

si o duminica frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Neata, neata! Prezenta la apel cu cafeaua si tigara!
Da Cookie, pe strada Portului. Ma eu nu stiu ce sa spun. Mie mi-a placut mancarea. Cam scumpa ce-i drept. Acu..........depinde de gusturi. Daca vrei sa papi bine si relativ ieftin iti spun unde da nu ma spui la sot! Ca mi-a atras atentia sa nu dau din casa!:D
Eu azi o sa am musafiri! Imi vin cele 2 perechi de fini din oras si prietenii la masa! Ati vazut serialul "Casa Plina?". Asa o sa fie la mine! Mire, numa tu esri vinovata! M-ai starnit cu ciorba de burta, fac azi si nu poate fi mancata singurei, deci chemama ajutoare!
Va pup si plec sa fiu harnicuta!

Mergi la inceput