Racusori, la apel! (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

july si la mine o sa fie tot ca si in "Casa Plina", cam de pe la 12, dar la mine vin doar 3 persoane (ajung azi). Sper sa nu se trezeasca al meu, ca doarme dus dupa o doza dubla de diazepam.
Mirela, pe azi te-am pus absenta!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:


am dormit k bolovanu aproape 11h fetelor. m-am trezit cu o durere de cap...zici k toata noaptea. sa-mi beau cafeaua si sa ma apuc de ciorba am un chef...
sa stiti k la expo nu m-a deranjat f tare galagia, ori unde imi plac mie kupiii
mona, consultati si alt medic! nu mergeti decat pe o parere. poate e corect ce v-au spus de la salvare dar e bine sa fiti siguri 100%
cookie, am stat relativ putin cu menna. poate cu alta ocazie. oricum, m-a invitat la oradea sa imi "aleg" un mos italian
july..lasa lasa..pune mana si fa ciorba..pun-te masa scoal-te masa..asa asa
va pup fetelor si ne vedem mai tarziu
menna abia pe maine seara apare..sau chiar marti dimineata.
sa aveti o zi de vis

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

domleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, va scriam..nu ma pune absenta. si asa ma doare-n cap.
ce face consortu'?

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

fetelor...am ajuns pe pagina 3...n-ati mai trecut deloc p'acia
io am aici SURPRIZA 1 pt Menna si SURPRIZA 2
io cred ca fac noapte alba. azi am facut mancare si apoi m-am asezat putin in pat. si puntin asta a durat pana la ora 20 si iote k e 11 aproape, io habar nu am cu ce ma imbrac maine, baie nu mi-am facut..etc..
va pupacesc..nite nite..

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Buna seara fetele!
Mire, iti tin eu de urat! Ca eu m-am asezat putin in pat si am dormit pana la 9,30. Asa ca noapte alba sa fie! Mi-au plecat musafirii pe la 4 am mai stat pe net pana la 5,30 si dupa aia nani pui! Imi venea sa-mi omor consortul. M-a lasat sa dorm atata! Si maine e luni! Si vineri plec la munteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Deci incepand de vineri nu mai semnez condica pana luni. Asa ca nu ma da-ti disparuta va rog! Mire, hai pe mess sa ne trancanim, ca altfel ne dau administratorii avertisment
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Neata fetele si o saptamana cat mai usoara!
Mire, nu ne-am potrivit aseara . Da lasa ca ne mai intalnim noi in insomnii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Buna dimineata!
Ce fac fetele? E luni, trezirea si la munca!
si o saptamana cat mai usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

hello hello
july, am stat io nitel aseara si am vazut k nu raspunzi..m-am dus in pat si am adormit pe la 2. oricum ti-am lasat offline message pe ym.
e luni..asa frumos afara...umm..parca am chef de munca
va doresc o zi minunata

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Neata !

Nu sunt in forma maxima pentru ca azi noapte m-a durut stomacul si nu prea am dormit, asa ca diseara aterizez direct in pat. Spre rusinea mea nu am reusit sa ajung la Baby Expo, desi as fi vrut. Sambata am facut o raita prin magazine, pentru o pereche de pantaloni si am vazut niste lucruri tare dragalase la Rococo. Destul de scumpe, asa ca astept sa iau lichidarea si sa mai creasca burtica. Daca ati fi vazut ce ma inspecta sotul aseara ! Se vede, nu se vede ?!

Mirela, Menna tare simpatice sunteti !

Fetelor va pup pe toate ! O saptamana excelenta pentru ca meritati !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Sal'tare fetele! Maine sa va imbracati bine ca vine gerul din nou! De ce? pt. ca ma imbrac eu in fusta! Azi am fost la cumparaturi si mi-am luat nu una, nici doua ci 3 fuste! Am si uitat cum se poarta o fusta! Da mi-era asa de dor!!!!!!!!!!!!!! Si maine sunt hotarata sa fiu sexiiiiiiiiiiiiii! Rup gura targului. Daca are timp sotu sa ma traga in poza va arat si voua! Mama ce mistoaca o sa fiu! Problema mea acu e ca nu am bluza! Imi trebuie una pana in talie si n-am!
Mire, n-am primit nimic offline. Cred ca nu ne-am gasit. Si eu am stat pana pe la 2 fara 20.
Geo papa banane pt. stomac
Va pup pe toatele!

Mergi la inceput