Racusori, la apel! (11)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

hai k io o facui de oaie. am scris aici si m-am asezat in pat si am mai dormit o tura. acum clar ma doare capul toata ziua...


MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

a disparut ce am scris.no ce am facut!!!!!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

mai si am scris aproape 1 pagina. Wow ce rau imi pare.
Mirela, lasa ca macar te-ai odihnit.
Of, ce ma enerveaza. Acu si sa vreau nu mai pot sa transcriu.
Nici nu mai intru azi si de ciuda.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Mire draga sa stii ca si eu am dormit f bine desii m-am culcat pe la 1:27 (cica ) am fost in picioare la 11.
Am fost la plimbarica in Baile Felix,profitand de vremea mumoasa de afara
Am fost apoi sa-mi iau desertul in oras cu prietenele mele ,caci baietii se uitau la meciul de handbal
Acu' mi-am scos dinnou patrupedu' si ma intind imediat in pat si ma pun sa butonez in voie pe canale ,pana gasesc ceva interesant
Ma duc sa bag ceva in ghiozdan -cina si salata de fructe- s'apoi lumea mea va fi
Mona mama, stiu cum e sa scrii muuult si din suflet s'apoi dintr-o eroare sa ti se stearga tot daaaaar eu m-am invatat nu o data si nici de doua ori siiiii de acum inainte tot ce vreau sa postez,dupa ce am terminat de scris,dat fond,format,etc dau ctrl A (selectez tot textul) apoi ctrl C (copiez textul ramanand in memorie) si dau trimitere Daca a plecat fara erori ,bine ! Daca nu ,atunci intru dinnou in pagina mea si dau simplu ctrl V (respectiv redarea textului copiat anterior)

O seara buna la toate si pe burici

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Hello, hello fetele! Iaca m-am intors. Is rupta de oboseala si de beuturica( nu da-ti cu pietre! m-am destrabalat si io!!!!!!!). Am dansat pana mi s-au pus carcei la picioare, am papat bineeeeeeeeeeeeeeeee, am facut excursii. Super, ce mai! Mi-a facut creierii varza "nepotelul" meu. Urla cat e ziua de lunga : "matusica mea iubitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, e frumoasa matusica meaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa si altele asemenea. N-am scapat azi noapte sa dormim cu el si drept urmare am avut o grija: s-a dezvelit copilu!Inveleste-l! E copilul calare pe mine! Respira! E un dulce! Deci va da-ti seama in ce stare de oboseala acuta sunt. Am facut o baita, am bagat repede 3 tigari si ma pregatesc de nani!
Va pup si sa aveti o saptamana usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Buna dimineata la toata lumea
Nu ma lungesc de dimi,caci inca nu mi-am baut cafeaua ... asa ca,merg sa sorb cofeina s'apoi ne mai videm.
O saptamana de vis

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Neata ! La pranz !

Sa nu ma dati disparuta, insa vineri am avut de munca cat pentru toata saptamana. Nu ca zic ce obosita am fost ! Noroc ca sambata a fost Bunavestire si nu am facut nimic. A gatit sotul peste , iar dupa am fost la manastirea Snagov. Nu pria mi-a priit plimbarea cu barca, eu fiind cam isterica din fire, caci manastirea este pe o insula, insa a meritat sa vad un monument istoric, unde este ingropat Vlad Tepes. Si ne-am luat un breloc foarte frumos cu Maica Domnului si cu Iisus , pe care l-am pus la masina.

Iar duminica, m-am simtit cam rau de dimineata, nu stiu ce am avut, insa mi-am revenit cu o plimbare in parc si cu o portie zdravana de inghetata. Si inca ceva : trebuie neaparat sa imi schimb garderoba, ca nu mai tine. Cedeaza psihic fermoarul ! Saracul trebuie sa il duc la terapie intensiva ca sa il pot recupera. Oare prin Cora gasesc ceva pentru gravidute ?

tuturor ! O saptamana excelnta pentru ca meritati !

14 +





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Georox pupicei pe buricei
Fetele tb sa va anunt ca a noastra Mirela trage din greu pe baricade siiiii m-a pe mini sa fac strigare la catalog
Asa ca fetele la apeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel iute
Ati tras destul chiulu' in wk
Ioi

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Hello fetele! Aam venit de la servici mai repejor ( mai degraba am tras chiulul) ca aveam programare la cosmetica! HI,hi, daca ar sti sefuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Iaca m-am facut muumusica si am ajuns si mai repede acasa! In seara asta sper sa ajung din nou la bazin. Ca am deja o saptamana si de cand nu am fost si se necesita un asemenea regal!
Va pup pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Ce e aici fetelor? Revolutie? Nimeni nu mai scrie nimic? Mi-e dor de voi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mergi la inceput