Racusori, la apel! (11)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

hello hello
io-s franta. nu am puterea nici sa fumez o tigare
promit k ma revansez
va pupacesc si va doresc o noapte linistita
nite nite all..

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Am intrat sa va spun noapte buna si sa va dau un
Mona, Cookie, Lucia !?

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Salutare!
Noi nu lipsim decat motivat! Ieri am avut program de , asa ca va rog, incercuiti absenta in catalog!

la racusoare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

va salut si eu de dimineata si fug la treaba k e jale. m-as baga k strutu' cu capu' in nisip. in ritmul asta..ajung la balamuc.

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Georox spune:

Neata !

Sunt cu nervii undeva la subsol ! Desi nu ar trebui ! Maine dimineata vine mama soacra la noi si sta pana vineri in cel mai fericit caz. Si ne-a prins intr-un moment in care nu avem bani, nu avem dispozitie de musafiri..., de nimic. Si colac peste pupaza mai vine si cu o sora a sotului. Iar noi stam intr-o garsoniera cu un pat si o canapea fixa. Unde sa le culc ? Sau dormim noi pe jos ? Of, chiar nu am nici un chef, plus ca e genul de persoana care vorbeste mult si ma oboseste. Stiu e barfa, dar trebuia sa ma descarc undeva, nu ? Nu, nu pe voi, dar macar sa stiu ca e cineva care ma intelege. Nu am chef sa zembesc tamp trei zile si trei nopti, nu am chef sa dau explicatii nimanui, vreau sa fiu lasata in pace. Poate isi va da seama ca nu e situatia tocmai roz, acolo unde stam si cum stam si ca pleca mai repede decat a spus. Oricum va ramane singura toata ziua,pentru ca eu sunt la serviciu, iar sotul la facultate. Asa ca distractie placuta !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

buna fetelor,
am reusit sa intru putin pe net, de la servici.
Georox,eu iti propun sa-ti aduci nervii in garsoniera si sa-ti muti soacra la subsol.
Menna, Mirela, Cookie, july, ce faceti?????????


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

iar eu.
acu am ajuns acasa, mi-am scos matza putin la...iarba verde si hop aici la voi.
georox, draguta, nu fii necajita ca poate o sa plece ea mai repede decat a spus.
cookie, s-a incercuit absenta din catalog.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns july_g spune:

Hello, hello, fetele! Iese iar soarele si s-a facut frumos! Yessssssssssss! Ma dau la fusta iar.
Cam slaba activitate pe aici. La toata lumea ii miroase a iarba proaspata? Sau numa mie?
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

quote:
Originally posted by monagan

buna fetelor,
am reusit sa intru putin pe net, de la servici.
Georox,eu iti propun sa-ti aduci nervii in garsoniera si sa-ti muti soacra la subsol.
Menna, Mirela, Cookie, july, ce faceti?????????


MG



rad de una singura. ai fost haioasa mona
io am ajuns acasa ceva mai devreme decat de obicei, dupa 2 zile grele (sa nu zic altfel k ma cearta M
maine dimineata trag o fuga la dr si apoi la sv. deja ma intreb dimineata cand suna ceasul "dejaaa?". asa k sper sa ma trezesc
vineri am programare la eco la ficat si apoi incepem cu alea hormonale
ehh...in rest..astept eclipsa de maine
hai k n-am cu ce ma lauda. va pupacesc..si sa stiti k io chiar daca nu am timp sau starea necesara sa scriu, va citesc din umbra
o seara frumoasa..

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70092" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Menna spune:

Buna dimineata feteleeeeeeeeeee
Ioi, de fapt buna seara feteleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Uita-ma's si io p'aci
Azi dragelor a fost o zii tare spurcata pt mine,insa nu ma mai plang pt ca a si trecut
Apai mai Mona draga, io zic ca tu ma copiezi pi mini ashe olecuta
Ia uite aci : io scrisei "Mona, Cookie, Lucia !? " si hop si tu "Menna, Mirela, Cookie, july, ce faceti?????" hmmmm ...bataitaaaaa
Unde ne-ai chiulit tot wk ? hm?
Geo eu zic sa ... inspira - expira si in mom in care-ti intra in casa cele doua sa te comporti f natural si sa le spui din capul locului, sa te scuze daca vei avea unele iesiri cu care ele nu-s familiarizate ,caci na ...esti insarcinata si cum se stie toate au toane prenatale (chipurile)
Deci de-ti vine sa comentezi,fa'o! De-ti vine sa faci orice alt lucru ,fa'o fara nici o jena! In fond casa e a voastra Bine inteles ca asta nu inseamna sa o faci sa se simta prost la voi,caci totusi ele iti vor ramane rude multa vreme de'acu inainte si ar fi bine sa eviti niste discutii pe viitor cu sotiorul. Baiatul tot al mamei ramane,se stie prea bine
Cookie
July scoate mama garderoba subtire la orizont.De acu' numa' vreme buna se anunta
Hai ca ma intorc in ale mele treburi
M dragam

Pupici pe burici

Menna

"I am still determined to be cheerful and happy, in whatever situation I may be; for I have also learned from experience that the greater part of our happiness or misery depends upon our dispositions and not upon our circumstances..."

www.animapro.org/" target="_blank">Intra aici si alegeti catelusul spre adoptie - SI EI AU DREPTUL LA VIATA!!!
"Sacrificarea oricarui animal care nu este absolut necesara, precum si orice decizie care duce la un asemenea act constituie o CRIMA." - Articolul 7 din Declaratia Universala a Drepturilor Animalelor, Paris 1978.

Mergi la inceput