Cluj rulz! (41)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Hihihihi, Svety, te-ai molipsit de la mine cu mancarea la ora asta? Ca asa am fost si eu sambata. Sper sa nu mi se mai intample, ca nu-mi place sa las miros de mancare in casa la ore asa de tarzii.

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Ba de la tine doamna draga...si bine-mi pare ca maine pot sta mai mult afara.

iaca niste poze:
in parc cu leaganul
pe banca
acasa cu leaganul
somn instant...a adormit cum l-a infasurat mihai in prosop dupa baie. Era frant.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Svety, am vazut pozele. Danutz e un scump. Imi place bascuta lui ; e ca o fetita cu ea. Si imi plac dintzuchii lui care se vad in poza cu leaganul! E haios rau in poza aia.
Auzi...sper ca voi nu-l mai infasurati asa pe Dani si nu il culcati asa!!! Ati facut-o doar asa dupa baitza ca sa-l stergeti, nu? Zi-mi ca-i asa!

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Doamne Mariana, asa il infasuram imediat dupa baie si nu sta nici 5 minute!!!!!! Niciodata nu l-am infasat!!
Pentru linistea ta, uite:
prima luna
asa doarme acum, adica nici sosete nu-i dau.
In general am salopete cu piciorus. Am oroare de infasat.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Da m-a distrat cum a adormit atunci asa in prosop. Aia era dupa plimbarile noastre prin Kaufland, Ambient etc. si sositi la 9-10 acasa.
Ce parinti denaturati suntem...sa nu anuntati protectia copilului

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Uf! M-am linistit ; ma gandeam eu ca nu se poate sa chinuiti copilul in halul asta, dar am vrut sa fiu sigura.
Nu are nimic ca l-ati plimbat un pic pe la magazine; mai vede si el tot felul de frumuseti

Roxana, tu de ce nu ai aparut azi in peisaj???

Oana, nu am mail !

Fetelor, ce creme bune pt maini stiti? ca-s nenorocita asa mi se usca si arat ca o baba! eu am o crema - atrix - care e f grasa si pana nu demult imi era f buna, dar acum vad ca nu mai are rezultate.

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Hai sa-ti spun ce foloses eu, daca si asa-s p-aci. Farmec cu aloe. Asta e bun pt. mine si crede-ma ca am mare grija de mainile mele ca sunt fan surluit cu ciff, detartrant, si alte toxice. Cateodata mi se agat scame de dosul palmei, dar trece aproape imediat cu Farmec.

Mi s-a ars ceapa. Alta tura la rumenit.

mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Moama, Svety, esti la dintr-astea grele...cu ceapa calita! Chiar vroiam sa te intreb cat mai ai cu mancarea, ca mie mi s-a facut somn si as merge la culcare, dar parca nu imi vine sa te las aci singurica
Merci de info cu crema; mai astept opinii si apoi ma gandesc ce imi iau; sper sa nimeresc din prima ceva ce sa mi se potriveasca

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Buuuuuun!
Eu pun armele jos! Ma duc la somnic ca maine noapte nu mai apuc somn in patucul meu!
Svety, spur la gatit ! Fugi si tu la somn!

pt toata gasca! Si somn usor!

Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

Pozicile noastre: album 1 si album 2
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Acu am facut sosul alb pt. ciuperci. Fac 3 lucruri deodata: povestesc cu o fosta colega de faculta pe mess, scriu aici si am reusit sa fac sosul alb super. Mai am vreo 10 minute


mamide danicici cochet baiat(26 iulie 2005)

albumul lui Dani
piticii lui Danutz


Mergi la inceput