Mamici casnice (19)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Ce draguta ai fost Danelutza.

adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Adinell or fi dintzishorii la Andrei de plinge. Isabellei au pocnit gingiutzele o data la doi dintzisori, asta cind avea aproape 7 luni. Stii care sint prioritatile la mine, copil , mincare (cind cu sare, cind fara sare), si.... cind am timp curatzenie si toate celelalte ... , asta bineintzeles dupa ce ma plimb cu ea vreo ora jumatate. A... cind ma apuca depresia , ma aranjez si-mi trece.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa ISABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Sara buna fetele!
Hop si eu ,dar nu stau mult.
Daniela si Adriana ,va inteleg perfect ..Si eu am trecut prin ce treceti voi.O sa treaca perioada asta si o sa fie bine.
Flavia ,de Mario Cimarro zic,ai dreptate.
Cami ,e mai frumos ca Varlam al tau.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

quote:
Originally posted by diadaniela

Sara buna fetele!

Flavia ,de Mario Cimarro zic,ai dreptate.
Cami ,e mai frumos ca Varlam al tau.


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

Acuma sunt o idee mai bine, ... e ora 4:41! Cum m-am trezit?
Sotul incerca sa il schimbe pe Andrei ca transpirase si voia sa ii de-a alt body pe el... Cand colo, ce sa vezi? Ii alesese din ditamai hainele pe cel mai gros!!!!!!! Sa urlu cand l-am vazut... Auzi ca nu gasea altul mai subtire... Normal, daca nu se pricepe... Imediat in cateva secunde i-am adus unul care era subtire... Ma, barbatii astia!!! Apoi, mi-a venit dor de ANdrei si a trebuit sa ma mai joc nitel cu el, ca si asa era treaz si n-avea chef de somn. A papat, a adormit cu lungi maraituri(!), si acuma sunt la net... Sotul ma gadila, vrea sa imi de-a pupe pe gat si nu pot sa nu ma gadil... poate il trezim pe Andrei si mai stam trezi pana dimineata... asa ca mai bine ne potolim,... adica el ca eu sunt cuminte foc!!!
Oare unde a disparut sotul meu? Merg sa vad!!! Asa dintr-o data, nu mai e aici!!!


adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

neata, fete! Sunt cu Andrei la calc. si va saluta si el...Acuma e linistit, oare pana cand?

adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

ma fete, treziti-va ce ati facut azi-noape, ca doara pe net nu ati stat???
Ca am stat eu!!!!


adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Buna dimineatza si o cafelutza calda de la mine
A facut soatza mea cafea, numai ca mi-a adus-o la pat la 6.30 cind vroiam sa dorm . cind vroiam si eu sa visez cai verzi pe peretzi m-a trezit, adica s-au trezit si el si Isabella.
Adinell tzi-ai gasit soatza sau a disparut prin vecini..
Mi-e somn, vreau sa dorm ...
O zi buna la toate

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Povestea nasterii principesei noastre

Daniela si principesa I
SABELLA (5 iunie 2005)

Poze cu ingerasul lui mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

da, era la bucatarie, dupa cateva pupaturi si-a dat seama ca ii e foame...

adriana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malla spune:

e clar ca numai eu nu am ce face!!! De stau pe forum... Ascult niste muzica veche f. faina... Linistitoare!!!
Andrei se joaca sotul a facut baie, ce-i drept s-a facut cam frumos!!! Ar trebui sa merg si eu la baie sa ma infrumusetez, insa nu prea am chef, da tot merg pana dupa masa...
Si parca mi-e si foama...
Apropo: unde ati disparut toate ca uneori nici nu apuc sa va citesc pe toate asa de multe pagini sunt scrise de voi,...

adriana

Mergi la inceput