Clubul nurorilor (24)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

quote:
Originally posted by cherry22

Lavi, stiu cum este sa nu ai chef de invatat. Eu incercam sa ma mobilizez, citeam cursul, dar nu imi intra nimic in cap, nu aveam chef si gata, asta era, o lasam pe a doua zi. De obicei mi se intampla la materiile pe care nu le puteam suporta. Hai, mobilizeaza-te si pun'te pe invatat, doar nu vrei sa pici restanta.Vezi ca sunt cu ochii pe tine
multi si spor la invatat

cherry





am inteles!!!!
sa traiti!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

iuhhuuuuuuuuuuu.......................... unde sunteti fetele?????
eu nu am chef de invatat si bantui pe foorum!!! si se pare ca sunt singura pe aici....

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

quote:
Originally posted by Alynutza

Fetelor ca nu mai pot! Mi s-a inrosit nasul ca la betivi si ma ustura de mooooor! Am luat tylenol si coldrex si e ca si cand n-as fi luat nimic. Voi cu ce va tratati de raceala (ca sa nu mai curga nasul ca un robinet stricat - stiu ca-s off topic, scuzati va rog)?

Miresica de 15 iulie





Alynutza, nu vreau sa te deprim, dar... o raceala si tratata si netratata dureaza 7 zile; crede-ma, eu vineri, cand a inceput i-am dat cu antibiotice si degeaba... vineri m-a durut gatul, sambata am facut febra, duminica ma durea pieptul si azi tusesc... asa, pe rand; macar nu au fost toate o data...



Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Subscriu ,Nadia!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nadia1976 spune:

Despre nas... nici nu mai zic ca si pe mine ma ustura de numa'; aseara am luat un rol de hartie igienica, parca era mai moale... incerc sa dau cu ceva crema, poate mai inmoi putin pielea, ca s-a intarit si ma doare.



Winners don't quit; quitters don't win.

Don't give me an attitude; I already have one!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marinar spune:

quote:
Originally posted by BraveGirl

quote:
Originally posted by marinar

am incercat si eu link-ul si merge...

marinar
http://photos.yahoo.com/ph//my_photos


La mine nu merge...

==========
Corina
Albumul meu



mai fetelor eu nu mai inteleg nimic. cum sa fa ca sa-mi vedeti pozele??? poate gresesc eu undeva...dar unde???

marinar
http://photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinai spune:

alynutza, si pe mine vroia sa ma ia raceala sapt. trecuta si mi-a dat soacramea sa iau RINO ALERSIN FORTE si in 2 zile mi-am revenit!!!
Sa te faci bine repede!!!

Lavinia: Sotie alintata.....

Nunta noastra (02.07.2005), nepotzica alexia si altele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

feteleeee,ajutati-o si pe Marina!
Marina,eu nu ma pricep,dar cred ca tre' sa fie pe acolo ceva care sa zica ca poate sa-l vada toata lumea.
Hai ca te-am lamurit!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diadaniela spune:

Cherry,eu acum am vazut ca ai scos . Chiar mi-era dor!


,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

Dana






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns impreuna spune:


N-am putut bantui pe aici ca a trebuit sa tin de urat musafirului, acu a venit sotzu' si am facut schimb:)

Marina pe link-ul dat de tine scrie "my_photos" si fiecare pers care da clik pe el isi vede pozele proprii (adik tu pe ale tale, eu pe ale mele...). Vezi ca in album ai o optiune cu "settings" si de acolo intri si dezactivezi optiunea "privat" si activezi "public", atunci le pot vedea si ceilalti, nu doar tu. Dc nu am reusit sa te lamuresc, mai incercam.

Fetelor cu racelile, sper ca n-ati luat virushi de la mine :)
Asa cum zice Nadia exista 2 optiuni: tratata si netratata. Eu am ales a 2 varianta si se pare ca a tzinut, azi ma simt mai bine. Ba totusi am luat de 3 ori paracetamol. Urasc medicamentele
Sanatate multa fetelor

Lavi ia vezi ce faci cu examenul ala, sti vorba aia : "nu lasa pe maine ce poti face azi, ci pe poimanine, caci pana atunci ori se uita, ori nu mai trebuie facut ":)

Da ce spor la scris ati avut azi, am avut si eu ce citi:)
cherry eu am fost doar cu ideea, motorasul suntem toate pe aici, ca altfel as vb de una singura :)
La multi ani pt bunicutza sotului

Fana succes cu actele, cred ca luna viitoare imi vine si mie randul, poate te bat la cap sa-mi spui cum te-ai descurcat tu:)

Raza sa ne spui cum stai cu testul, ziceai k il faci in seara asta, tinem pumnii.

Alynutza si sotul meu a plecat din firma din aceleasi motive: programul si seful (al lui era ciuloaica:), iar acum vrea sa se mute si el la firma unde lucreaza Mircea, se pare ca nu scapa de el :)
si sa te faci bine, eventual o zi, doua de concediu medical, e f important sa stai in casa macar cateva zile.


la toate, dc am uitat ceva, revin :)

Flavia (sotie si mamica fericita)

Mergi la inceput