Constanta la apel! (69)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianamaria spune:

Roxana - LA multi ani, multa sanatate, fericire si iubire alaturi de cei dragi!
Madalina - ne-am vazut miecuri la ziua lui Alex! Pe moment nu mi-am dat seama, apoi m-am uitat pe poze, mi-am adus aminte ca ai scris ceva de Internet wireless acum ceva timp si am facut conexiunile! (deh, varsta!)
Pupici,

Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Roxana, la multi ani, sanatate si fericire iti doresc!

Diana, ce mica e lumea! Dar noi nu ne-am vazut niciodata la intalniri, aici, cu fetele de pe forum?...sau asa a fost sa fie, sa ne intalnim la prieteni/nasi?Frumusel tare Tiberiu al tau, ti l-am admirat! Eu am venit fara Sofi, ca la ziua Claudiei ne-a alergat de ne-a scos sufletul, asa ca am lasat-o la mama. Pupicei voua!

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana spune:

La multi ani Roxi! Sa fii sanatoasa si mereu vesela asa cum te stim!

Oana si Paul (3 iulie 2002)

poze
Ticker_Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Salutare!
LA MULTI ANI! Multa sanatate si tot ceea ce-ti doresti sa se implineasca draga ROXANA.

We placut!

poze cu noi



Camelia & Alexandra -Elena (27 feb 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADINUTZA spune:

Salutare,
Roxana, iti doresc sa fii sanatoasa si sa ai parte de multe bucurii alaturi de cei dragi!
Poli, la Provita,langa Renel, pe str. Primaverii, colt cu Fagetului se fac exercitii de tip Lamaze pt gravidute. Bine ai venit pe la noi!
Narcisa, nu am mai vorbit de mult. De anul trecut, din decembrie, m-am reorientat profesional si am schimbat catalogul cu pistolul
De pe 10 aprilie ma mut la Baneasa, deja am fost si mi-am inchiriat casuta...ma pregatesc intens sa fac fata psihic la ce ma va astepta.
Bogdan si Andrada ma intereseaza in acest moment cel mai tare, incerc sa nu pierd nici un moment fara sa-i am langa mine, dar despartirea este atat de aproape. Sunt un pic depresiva si nu as vrea sa va molipsesc, deci, sa ne bucuram de viata, de primavara, de ceea ce avem...
Va pup, si va doresc numai bine!


www.adina.as.ro/" target="_blank">noi
tot noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Adinutza, dar cat timp vei sta la Baneasa?

Madalina si nastrusnica Sofia Maria,12.08.2004
http://community.webshots.com/user/fiquelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

La multi ani ROXANA ! Fericirea si sanatatea sa fie de partea ta.

Nu mi-a dat de la laborator antibiograma iar doctoritza mi-a prescris ospen 1500, una la 6 ore cu un ketoconazol pe zi si ambroxol ptr tuse.Eu tot tusesc foarte urat desi am doua zile de ospen si aveam doua zile de penicilina 1.000.000 cand am inceput ospenul.Mi-am iritat tare si gatul care a inceput sa ma doara si cand respir.Imi recomanda cineva un orl-ist bun, poate el imi v-a rezolva problema.
Va pup si va doresc o zii buna maine.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

La multi ani ROXANA ! Fericirea si sanatatea sa fie de partea ta.

Nu mi-a dat de la laborator antibiograma iar doctoritza mi-a prescris ospen 1500, una la 6 ore cu un ketoconazol pe zi si ambroxol ptr tuse.Eu tot tusesc foarte urat desi am doua zile de ospen si aveam doua zile de penicilina 1.000.000 cand am inceput ospenul.Mi-am iritat tare si gatul care a inceput sa ma doara si cand respir.Imi recomanda cineva un orl-ist bun, poate el imi v-a rezolva problema.
Va pup si va doresc o zii buna maine.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns narcisa spune:

Roxana, LA MULTI ANI!Sa fii fericita alaturi de cei dragi tie, multa sanatate si sa ti se implineasca tot ce iti doresti!
Adinutza, succes in noul job! La care Baneasa te muti in judet sau Baneasa de Bucuresti? Pupici Andradei si lui Bodo!
Sinzi, superbe pozele, sa va mearga toate din plin!

Noi sintem din nou bolnavi, Vivien mai putin, ca de obicei in schimb Patrick e terminat, iar isi fac virusii de cap! Nici nu stiu ce sa mai cred de joi e pe antibiotic si azi iar a facut febra mare aproape de 40!
toate cele bune
narcisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria28 spune:

Buna seara si sper ca nu deranjez . Sunt o proaspata mamica de fetitza din Brasov si vream sa vedem si noi marea anu asta ..numai ca cu bebe mic dupa mine nu stiu cum o sa reusesc sa gasesc ceva cat de cat dragut aproape de mare si totusi rezonabil cu banii .Mi-ar placea ceva pe timp de o luna ,nu regim hotelier ca nu avem asa multi bani ,cine poate sa ma ajute sau cunoaste pe cineva ,chiar si batrani ,nu ma deranjeaza ..de preferinta la casa ,ca nu pot sta pe plaja cu Andreea prea mult si asa macar stau intr-o curte la aer .Inca o data sper ca nu v-am deranjat cu mesajul meu .
pupici

Mergi la inceput